PILZ 884110 S1EN 200KOhm 24-240VAC/DC
monitorování izolace v ss. a stříd. sítích
Výrobce: PILZ
Kód zboží:884110
Product number:884110
Čárový kód (EAN):4046548007114
Cena bez DPH:
Dostupnost: Na dotaz
- + ks
Varianty
Kód Název Cena Košík
PILZ 827100 ZUZ 24VDC 24/110/230VAC 2c/o 827100
PILZ 827100 ZUZ 24VDC 24/110/230VAC 2c/o
bez náhledu 827110
PILZ 827110 ZUZ-S 42/48/120/240VAC 2c/o
PILZ 827220 S1UM 24VDC UM 0.1-500VAC/DC 827220
PILZ 827220 S1UM 24VDC UM 0.1-500VAC/DC
PILZ 827225 S1UM 24VDC UM 0.1-500VAC/DC UP 827225
PILZ 827225 S1UM 24VDC UM 0.1-500VAC/DC UP
PILZ 827240 S1UM 42-48VAC UM 0.1-500VAC/DC 827240
PILZ 827240 S1UM 42-48VAC UM 0.1-500VAC/DC
PILZ 827245 S1UM 42-48VAC UM 0.1-500VAC/DC UP 827245
PILZ 827245 S1UM 42-48VAC UM 0.1-500VAC/DC UP
PILZ 827250 S1UM 110-130VAC UM 0.1-500VAC/DC 827250
PILZ 827250 S1UM 110-130VAC UM 0.1-500VAC/DC
PILZ 827265 S1UM 230-240VAC UM 0.1-500VAC/DC UP 827265
PILZ 827265 S1UM 230-240VAC UM 0.1-500VAC/DC UP
PILZ 828010 S1IM 24VDC IM 0.01-15 A 828010
PILZ 828010 S1IM 24VDC IM 0.01-15 A
PILZ 828035 S1IM 24VDC IM 0.01-15 A UP 828035
PILZ 828035 S1IM 24VDC IM 0.01-15 A UP
PILZ 828050 S1IM 230-240VAC IM 0.01-15 A 828050
PILZ 828050 S1IM 230-240VAC IM 0.01-15 A
PILZ 837271 S3UM 24VDC UM 400/440VAC H40 837271
PILZ 837271 S3UM 24VDC UM 400/440VAC H40
bez náhledu 837300
PILZ 837300 S3UM 24VAC UM 208/400/480VAC
PILZ 837380 S3UM 230VAC UM 415/460VAC 837380
PILZ 837380 S3UM 230VAC UM 415/460VAC
PILZ 838000 S1UK 24VACDC 120/240VAC UM 1VAC/DC 838000
PILZ 838000 S1UK 24VACDC 120/240VAC UM 1VAC/DC
PILZ 839770 S1MS 400VAC 2c/o 839770
PILZ 839770 S1MS 400VAC 2c/o
PILZ 840400 S1MN 24VAC/DC 2c/o 840400
PILZ 840400 S1MN 24VAC/DC 2c/o
PILZ 840410 S1MN 110VAC 2c/o 840410
PILZ 840410 S1MN 110VAC 2c/o
PILZ 840415 S1MN 230VAC 2c/o 840415
PILZ 840415 S1MN 230VAC 2c/o
PILZ 840420 S1MN 240VAC 2c/o
PILZ 840620 S1MO 48VAC 2c/o
PILZ 840725 S1MS 48VAC 2c/o
PILZ 840760 S1MS 230VAC 2c/o 840760
PILZ 840760 S1MS 230VAC 2c/o