PILZ 777302 PNOZ X2.8P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c |
-17.0%
PILZ 777303 PNOZ X2P 24VACDC 2n/o |
-16.9%
PILZ 777304 PNOZ X2.3P 24VACDC 3n/o |
-16.9%
PILZ 777305 PNOZ X2.7P 24VACDC 3n/o 1n/c |
-16.9%
PILZ 777306 PNOZ X2.7P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c |
-17.0%
PILZ 777307 PNOZ X2P 48-240VACDC 2n/o |
-16.9%
PILZ 777308 PNOZ X2.5P 24VDC 2n/o 1so |
-17.0%
PILZ 777310 PNOZ X3P 24VDC 24VAC 3n/o 1n/c 1so |
-16.9%
PILZ 777313 PNOZ X3P 24-240VACDC 3n/o 1n/c 1so |
-17.0%
PILZ 777314 PNOZ X3.10P 24VACDC 3n/o 1n/c 1so |
-16.9%
PILZ 777606 PNOZ X9P 24DC 24-240VACDC 7no 2nc 2so |
-17.0%
PILZ 777607 PNOZ X9P 12VDC 7n/o 2n/c 2so |
-17.0%
PILZ 777609 PNOZ X9P 24VDC 7n/o 2n/c 2so |
-17.0%
PILZ 777750 PNOZ X10.11P 24VDC 6n/o 4n/c 6LED |
-16.9%
PILZ 777760 PNOZ X8P 24 VDC 3n/o 2n/c 2so |
-16.9%
PILZ 787059 PNOZ X7P C 24VAC/DC 2n/o |
-16.9%
PILZ 787080 PNOZ X11P C 24VAC 24VDC 7n/o 1n/c 2so |
-16.9%
PILZ 787086 PNOZ X11P C 230-240VAC 7n/o 1n/c 2so |
-16.9%
PILZ 787100 PNOZ X1P C 24VDC 3n/o 1n/c |
-16.9%
PILZ 787300 PNOZ X2.9P C 24VDC 3n/o 1n/c |
-16.9%
PILZ 787301 PNOZ X2.8P C 24VACDC 3n/o 1n/c |
-16.9%
PILZ 787302 PNOZ X2.8P C 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c |
-16.9%
PILZ 787303 PNOZ X2P C 24VACDC 2n/o |
-16.9%
PILZ 787304 PNOZ X2.3P C 24VACDC 3n/o |
-17.0%
PILZ 787305 PNOZ X2.7P C 24VACDC 3n/o 1n/c |
-16.9%
PILZ 787306 PNOZ X2.7P C 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c |
-16.9%
PILZ 787307 PNOZ X2P C 48-240VACDC 2n/o |
-16.9%
PILZ 787310 PNOZ X3P C 24VDC 24VAC 3n/o 1n/c 1so |
-17.0%
PILZ 787313 PNOZ X3P C 24-240VACDC 3n/o 1n/c 1so |
-16.9%
PILZ 787314 PNOZ X3.10P C 24VACDC 3n/o 1n/c 1so |
-16.9%
PILZ 787609 PNOZ X9P C 24VDC 7n/o 2n/c 2so |
-17.0%
PILZ 787750 PNOZ X10.11P C 24VDC 6n/o 4n/c 6LED |
-16.9%
PILZ 787760 PNOZ X8P C 24 VDC 3n/o 2n/c 2so |
-17.0%
| Šířka pouzdra v mm | 22,5 |
|---|---|
| Napájecí napětí | 24 - 240V AC/DC |